System RF

Technologia częstotliwości radiowej to doskonałe rozwiązanie dla sprzedawców detalicznych odzieży, domów towarowych i supermarketów. Technologia jest dostępna
w wersji „sweep” oraz „pulsed”.

Zalety jakie posiada system RF:

  • największa gama anten, od prostych i solidnych, po wyrafinowane konstrukcje. Możliwość iluminacji anten użyciem funkcji Prisma.
  • opcjonalna funkcja detekcji metali ułatwia wykrywanie klientów, którzy wchodzą do sklepu z torbą pokrytą folią aluminiową.
  • każdy system RF jest dostarczany razem z zasilaniem i kablem o długości 4,5 m. Standardowa częstotliwość to 8,2 MHz.

 

CHROME 202

Antena o klasycznym wyglądzie. Dzięki idealnemu połączeniu doskonałych parametrów wydajnościowych i dyskretnemu wyglądowi stała się przykładem klasycznej anteny.


NOVAGATE

Dyskretne i opływowe anteny, które gwarantują redukcję kosztów. Doskonały wybór, gdy chcemy połączyć wygląd i wąski kształt z dużym zakresem wykrywania i korzystną ceną. System Novagate można z łatwością połączyć z wystrojem sklepu i wyposażyć w zintegrowany moduł wykrywania metali.


PREMIUM

Standardowe kolory to srebro i czerń. Klient ma możliwość dostosowania kolorystyki anteny do własnych potrzeb i wyglądu wnętrza sklepu oraz zintegrować logo z typem zastosowanej anteny.


DESIGNERGATE NEO

Doskonałe rozwiązanie dla dużych i szerokich wejść. Antena wykonana z plekiglasu, charakteryzująca się wyjątkowymi parametrami wykrywania. Wygląd zewnętrzny można wzmocnić dzięki dodatkowym opcjom: zastosowaniu funkcji Prisma i nadrukowaniu logo. Antena dostępna wraz ze zintegrowanym wykrywaniem metali.

DESIGNERGATE NEO (PRISMA)

Prisma - Wybierz kolor, który Ci odpowiada. Możesz wybierać spośród palety odcieni 4096 kolorów lub skonfigurować antenę w taki sposób, aby przechodziła płynnie pomiędzy kilkoma, wcześniej skonfigurowanymi kolorami. Uruchomienie alarmu powoduje, że obie anteny migoczą na czerwono. W antenę można wkomponować logo lub grafikę. Elementy graficzne są podświetlane, co dodatkowo podnosi atrakcyjność wizualną anteny. Funkcja jest dostępna dla anten serii Designergate Neo, Designergate Slim i Powergate Plexi V3.


FUSION

Idealne rozwiązanie dla wymagających odbiorców - Fusion łączy w sobie minimalistyczny design, niezrównaną jakość oraz techniczną doskonałość. Antena posiada możliwość wkomponowania laserowo wyświetlanej grafiki.Akcesoria antykradzieżowej w technologii radiowej

etykiety RF

etykietyrf

klipsy RF New Mini Tag

klipsyrfnewminitag

pająk RF 65, 90 mm

pajakrf6590mm

klips butelkowy RF

klipsbutelkowyam
 

 

                                                                                   DOWNLOADdopobrania 1dopobrania 1


Optiguard Sp. z o.o. |
ul. Aleksandrowska 6-10 | 87-100 Toruń |
tel. +48 56 654 71 33 | e-mail: optiguard@optiguard.pl

Optiguard © 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone.