Bramki antykradzieżowe

Bramki antykradzieżowe to obecnie standard w sklepach. Spotykane są nie tylko w galeriach handlowych, ale także w mniejszych sklepach prywatnych właścicieli. Zapewniają poczucie bezpieczeństwa oraz zmniejszenie strat w budżecie firmy. Wysoka czułość, stabilność, wykorzystanie nowoczesnych technologii – takimi cechami muszą charakteryzować się dobre i skuteczne bramki antykradzieżowe. Oferowane przez nas bramki, można ponadto znaleźć w różnych wersjach designerskich, dzięki czemu można dostosować ich wygląd do wystroju sklepu.

Do wyboru są różne systemy działania bramek. Systemy elektromagnetyczne (EM) działają na zasadzie pobudzania etykiety alarmowej polem magnetycznym i badania jej odpowiedzi. Umieszczane są przy wejściu oraz przy kasach. Najlepiej sprawdzą się w supermarketach, sklepach z kosmetykami, wypożyczalniach i bibliotekach, w aptekach oraz w sklepach z elektroniką. Oferują także możliwość zabezpieczenia towarów z metalu.

Bramki antykradzieżowe w systemie AM, czyli akustomagnetyczne umożliwiają najbardziej efektywne zabezpieczenie towarów na dużą odległość. Dzięki temu sprawdzają się szczególnie w galeriach handlowych oraz w domach towarowych, gdzie w sklepach występują szerokie przejścia. Są dostępne także w konfiguracji mono,

System radiowy (RF) wykorzystuje technologię radiową do wykrywania prób przeniesienia towarów z klipsami i etykietami. Jego zaletą jest szeroki wybór anten o różnorodnym wyglądzie, dzięki czemu można je dostosować do wystroju sklepu. Polecany jest szczególnie do supermarketów oraz sklepów odzieżowych.

Kompatybilne z odpowiednim systemem akcesoria antykradzieżowe to klucz do sukcesu, zapewniający maksymalne bezpieczeństwo. Linki oraz igły, a także etykiety oraz klipsy antykradzieżowe muszą być dostosowane do systemu, który jest wykorzystywany w danym punkcie handlowym. W naszej ofercie znajdują się także rozszywacze standardowe i w wersji mini oraz safery umożliwiające zabezpieczenie niewielkich produktów.

Ponadto, bramki antykradzieżowe można połączyć także z urządzeniami umożliwiającym liczenie klientów wchodzących i wychodzących ze sklepu, co umożliwia kontrolę sprzedaży i prowadzenie statystyk. Dzięki temu można stworzyć wielofunkcyjne urządzenia, zapewniające zarówno bezpieczeństwo, jak i ułatwiają analizy marketingowe.

Zapraszamy do świata Optiguard®!

Poznaj misję firmyDołącz do Nas!

Napisz do nas