Bramki antykradzieżowe system RF

Technologia częstotliwości radiowej to doskonałe rozwiązanie dla sprzedawców detalicznych odzieży, domów towarowych i supermarketów. Technologia jest dostępna
w wersji „sweep” oraz „pulsed”.

Zalety jakie posiada system RF:

  • największa gama anten, od prostych i solidnych, po wyrafinowane konstrukcje. Możliwość iluminacji anten użyciem funkcji Prisma.
  • opcjonalna funkcja detekcji metali ułatwia wykrywanie klientów, którzy wchodzą do sklepu z torbą pokrytą folią aluminiową.
  • każdy system RF jest dostarczany razem z zasilaniem i kablem o długości 4,5 m. Standardowa częstotliwość to 8,2 MHz.

CHROME 202

Antena o klasycznym wyglądzie. Dzięki idealnemu połączeniu doskonałych parametrów wydajnościowych i dyskretnemu wyglądowi stała się przykładem klasycznej anteny.

 

NOVAGATE

Dyskretne i opływowe anteny, które gwarantują redukcję kosztów. Doskonały wybór, gdy chcemy połączyć wygląd i wąski kształt z dużym zakresem wykrywania i korzystną ceną. System Novagate można z łatwością połączyć z wystrojem sklepu i wyposażyć w zintegrowany moduł wykrywania metali.

 

PREMIUM

Standardowe kolory to srebro i czerń. Klient ma możliwość dostosowania kolorystyki anteny do własnych potrzeb i wyglądu wnętrza sklepu oraz zintegrować logo z typem zastosowanej anteny.

 

DESIGNERGATE NEO

Doskonałe rozwiązanie dla dużych i szerokich wejść. Antena wykonana z plekiglasu, charakteryzująca się wyjątkowymi parametrami wykrywania. Wygląd zewnętrzny można wzmocnić dzięki dodatkowym opcjom: zastosowaniu funkcji Prisma i nadrukowaniu logo. Antena dostępna wraz ze zintegrowanym wykrywaniem metali.

 

FUSION

Idealne rozwiązanie dla wymagających odbiorców – Fusion łączy w sobie minimalistyczny design, niezrównaną jakość oraz techniczną doskonałość. Antena posiada możliwość wkomponowania laserowo wyświetlanej grafiki.

 

Akcesoria antykradzieżowej w technologii radiowej

etykiety RF

klipsy RF New Mini Tag

pająk RF 65, 90 mm

klips butelkowy RF

Zapraszamy do świata Optiguard®!

Poznaj misję firmyDołącz do Nas!

Napisz do nas